O nas

Agencja została założona w 2009 roku a u jej podstaw legło ponad dziesięcioletnie zawodowe doświadczenie w zakresie sprzedaży ubezpieczeń i likwidacji szkód. Naszym celem jest profesjonalne doradztwo w zakresie szerokiego wachlarza ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych dostępnych na krajowym rynku ubezpieczeniowym, systematyczne dążenie do poprawy ich jakości oraz tworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poszanowania wśród partnerów handlowych, zarówno po stronie Ubezpieczyciela jak i Ubezpieczonego.

Podjęliśmy współpracę tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi partnerami tak, aby nasi klienci mogli czuć się bezpieczni. Grono naszych zadowolonych klientów jest bradzo duże i ciągle się powiększa co utwierdza nas w przekonaniu, że obrana droga rozwoju jest właściwa. Na obecną chwilę oddaliśmy do Państwa dyspozycji cztery biura na terenie Sanoka, Rymanowa i Brzozowa.

Jesteśmy nowoczesną firmą, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania, w tym także te, które dotyczą organizacji pracy. Stworzenie odpowiednich warunków w których każdy pracownik czuje się odpowiedzialny za jakość wykonywanej pracy przy jednoczesnym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych stanowią gwarancję satysfakcji naszych Klientów a tym samym sukcesu.

Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, domów i mieszkań, podróży zagranicznych specjalizujemy się w obsłudze ubezpieczeń rolnych, NNW młodzieży szkolnej, OC grup zawodowych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz  jednostek samorządu terytorialnego.

Usatysfakcjonowany klient jest naszym celem głównym a niezbędnym do tego warunkiem jest  możliwie najlepsza ochrona przy zoptymalizowanej składce.

Znajdzicie nas również na Facebook .